GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 6093225
nr 609 3225
Skål
30-tal, Kosta, gröntonad, Dia 24, höjd: 15
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2009
kl 18:21:48
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr